Praca

Firma  Helios Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, należąca do Grupy HELIOS ze Słowenii,
renomowanego producenta farb, lakierów, żywic syntetycznych i klejów aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

  • SPRZEDAWCA HANDLOWIEC - DORADCA KLIENTA
Regionalny dystrybutor produktów Mobihel firma PHU Kuba z siedzibą w Białej Podlaskiej
poszukuje pracowników na stanowisko:
 - sprzedawca handlowiec- doradca klienta.

Zakres wykonywanych obowiązków:
- sprzedaż materiałów lakierniczych renomowanej firmy Helios;
- opieka nad istniejącym rynkiem;
- poszukiwanie nowych klientów - budowa nowego rynku;

Obszar działania: woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie.

Zainteresowanych proszę o kontakt :
PHU Kuba
Biała Podlaska
Kuba <info@kubalakiery.pl>
Marcin Stefanicki <sm@kubalakiery.pl>  tel: 601 317 479

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY
DS. SPRZEDAŻY FARB  I  LAKIERÓW PRZEMYSŁOWYCH (CIEKŁYCH I PROSZKOWYCH)
ORAZ DO DREWNA (MEBLARSTWA I STOLARKI BUDOWLANEJ)
Miejsce pracy: teren całej Polski

Opis stanowiska:
– przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych dla klientów,
– pozyskiwanie nowych  klientów,
– nadzorowanie  współpracy i budowanie trwałych relacji z klientami,
– realizacja planów sprzedaży,
– przygotowywanie raportów z  wykonywanych działań.
– tworzenie i aktualizacja  bazy klientów,
– analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,

Wymagania:
doświadczenie zawodowe na rynku B2B,
– znajomość branży farb i lakierów,
komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
– kreatywność i wytrwałość w realizacji wytyczonych celów,
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
aktualne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym  koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze 3500 brutto + prowizja od sprzedaży + premia),
niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Aplikacje (CV + list motywacyjny wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych),
prosimy składać na e – mail: helios@heliospolska.pl
W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

7-12-2015